Піклування про ментальне здоров’я має перетворитися для українців на щоденну звичку

Дата: 07.08.2023 13:37

Фото без описуЗа ініціативою першої леді Олени Зеленської створюється Всеукраїнська програма ментального здоров’я  і має просту життєву назву «Ти як?”, що має на меті допомогти українцям знайти джерело сили. Джерело внутрішнє, в собі, принаймні, на рівні усвідомлення і визнання власного психічного стану і хоча би приблизної оцінки ступеня його «кризовості». Піклування про ментальне здоров'я має стати звичною відповідальністю кожного.

«Дізнавайтеся більше» на  http://howareu.com

Розробку та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я координує Міністерство охорони здоров’я України. Всесвітня організація охорони здоров’я – експертний партнер, виконавчий партнер – громадська організація «Безбар’єрність». Майданчиком для розробки та ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада при Кабінеті міністрів України.