Волочиська міська рада оголошує тендер на закупівлю 7 дронів для ЗСУ.
До виконавчого комітету Волочиської міської ради надійшли листи-звернення від військових частин щодо можливості надання їм допомоги в придбанні безпілотних літальних апаратів. Військовим на фронті вкрай необхідні дрони DJI Mavic 3 Fly More Combo.
Відповідно до прийнятої Програми територіальної оборони Волочиської міської територіальної громади (https://volochyska-gromada.gov.ua/docs/1337297/) та згідно з рішенням сесії міської ради Про внесення змін до міського бюджету Волочиської міської територіальної громади на 2023 рік (https://volochyska-gromada.gov.ua/docs/1470428/) вирішено профінансувати закупівлю дронів для ЗСУ в кількості 7 штук по ціні 112599 грн за штуку на загальну суму 788193 грн.
Просимо всіх зацікавлених взяти участь у тендері
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-08-29-009110-a