Знову гірка новина, громадо

Дата: 05.09.2023 15:23

Фото без описуМаємо підтвердження втрати на фронті. 12 червня на Бахмутському напрямку у бою за нашу батьківщину, виявивши стійкість та мужність загинув Патрило Володимир Теодорович — старший солдат механізованого взводу.

Володимир народився 21 січня 1984 року в селі Канівка. Закінчив Канівську початкову, а згодом Полянську загальноосвітню школу. Навчався в Підволочиському СПТУ, де здобув професію водія.

Після закінчення училища відразу пішов працювати у СВК «Полянський». З 2010 по 2013 роки працював у Волочиському РЕМ контролером, а з 2013 по 2015 рік - у Волочиському відділенні Хмельницькгаз.

В червні 2015 пішов боронити країну від агресора на сході — брав участь в антитерористичній операції на території Донецької області.
Після повернення працював у Волочиському ТОВ «ТАДСЕРВІС».

В січні 2023 року був мобілізований до лав ЗСУ та знову став на захист України.

У Володимира залишилась дружина Людмила, син Максим та брат Андрій.

Свої щирі співчуття висловлюємо родині, близьким і рідним Володимира. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій… Слава героєві!