01 Травня, 2023 р., 12:03
Цими вихідними, з 28 по 30 квітня, у місті Красилів проходив триденний турнір з гандболу пам'яті Петра Місюри.
29 Квітня, 2023 р., 16:39
В той час, коли батьки багатьох дітей стоять на захисті нашої країни від ворожого сусіда і не можуть приділити своїм малюкам уваги ми маємо дбати про те, аби у наших діток був теплий спомин про своє дитинство.
28 Квітня, 2023 р., 15:18
Сьогодні відбулось чергове, 5 засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради. На розгляд було винесено 37 питань.
28 Квітня, 2023 р., 09:03
Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електроенергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення розраховується у квітні та жовтні з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.   Житлові субсидії та пільги на неопалювальний сезон з травня будуть перепризначені для переважної більшості одержувачів, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді, автоматично, на підставі наявної у Пенсійному фонді України інформації, за умови, що не змінилися дані про їхній майновий стан чи склад родини. Якщо ж такі зміни відбулися, отримувачі субсидії повинні надавати про них інформацію до органу Фонду протягом 30 днів.
26 Квітня, 2023 р., 12:57
З 24 по 30 квітня проходить Всесвітній тиждень імунізації.
26 Квітня, 2023 р., 12:16
Шановні платники податків!
26 Квітня, 2023 р., 12:08
26 квітня - трагічна дата, для України та для всього світу - День Чорнобильської трагедії. Сьогодні ми вшановуємо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості.
20 Квітня, 2023 р., 15:12
На тлі повномасштабного вторгнення російської федерації окружною прокуратурою активізовано роботу, спрямовану на виявлення та конфіскацію земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які незаконно перебувають у власності громадян російської федерації.  Окружною прокуратурою встановлено, що 14 громадяни російської федерації отримавши у спадок землю, ігноруючи вимоги земельного законодавства України, впродовж року з дня оформлення права власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, не відчуживши їх передали в оренду сільськогосподарським підприємствам, ще й отримують дохід.
20 Квітня, 2023 р., 11:50
До уваги мешканців Волочиської територіальної громади! ЦНАП Волочиської міської ради повідомляє, що введено нові послуги Державної інспекції архітектури та містобудування України, а саме:
19 Квітня, 2023 р., 17:16
Ваучер - документ встановленого зразка, який видається особам певних категорій для здобуття нового фаху або підвищення кваліфікації за вже набутою спеціальністю, а роботодавцеві дозволяє отримати персонал з необхідною кваліфікацією.