09 Березня, 2023 р., 13:07
209 років тому народився Великий Кобзар, але його слова і досі вражають своєю актуальністю. Тарас Шевченко залишив багато важливих послань, які для українців стали закликом до дії.
07 Березня, 2023 р., 09:28
Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року, яка стартувала з 1 січня 2023 року.
06 Березня, 2023 р., 14:44
На теперішній час значну проблему становить домашнє насильство, до якого, згідно з українським законодавством, належить фізичне, сексуальне, психологічне та економічне насильство.
02 Березня, 2023 р., 10:47
З 1 лютого  бажаючі отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку свого бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю програми “Власна справа”.
28 Лютого, 2023 р., 16:44
За результатами проведення 27 заходів державного фінансового контролю впродовж січня поточного року Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановило порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 51,2 млн грн. Проведеними ревізіями та перевірками закупівель задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 5 млн грн, з них незаконних витрат майже 4,9 млн грн.
28 Лютого, 2023 р., 16:37
10 лютого 2023 року, Кабінет Міністрів України затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Фінансові механізми підтримки роботодавців зазначені в пункті 1 Розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України № 2622-IX.
28 Лютого, 2023 р., 16:36
В умовах воєнного часу місцеве самоврядування зіткнулось з викликами, що повязані з роботою з вутрішньо переміщеними особами. Наші міжнародні партнери «U-LEAD з Європою» допомагають нам знаходити нові можливості для інтеграції вимушених переселенців у громаді.
28 Лютого, 2023 р., 14:01
Друзі, як ви знаєте, із початку лютого в Україні оголосили про нову ініціативу «Гвардія наступу». Це підрозділи, які складатимуться винятково із добровольців та вмотивованих патріотів України, котрі хочуть якнайшвидше звільнити нашу землю від ворога.
27 Лютого, 2023 р., 17:02
Сьогодні, 27 лютого, жителі громади провели в останню путь Василя Лемішевського, який загинув у бою з окупантами, віддавши своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.