Звіт з оцінки впливу на довкілля ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО»

Дата: 21.03.2024 11:18

ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО» відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (далі - Закон) розпочато процедуру проведення оцінки впливу на довкілля планованої діяльності з поверхневого зберігання викопного палива (бензин, дизельне паливо, зріджений вуглеводневий газ) та зберігання хімічних продуктів (карбамідо-аміачна суміш) на території промислового майданчика ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО» (реєстраційний номер справи в реєстрі з ОВД: 6725 (202381710975)).

Планована діяльність передбачається на орендованій ТОВ «ВОЛОЧИСЬК-АГРО»

земельній ділянці площею 7.3526 га (кадастровий номер: 6820983500:04:042:0297), що знаходиться за межами населених пунктів Хмельницької області, Хмельницького району. територія Волочиської обʼєднаної територіальної громади.

Зі «Звітом з оцінки впливу на довкілля» з додатками на 263 аркушах можна озйомитись в приміщенні Волочнської міської ради за адресою; площа Центральна, 1 кабінет №102