Юні важкоатлети з Волочиська гідно представили Хмельниччину на чемпіонаті України

Дата: 21.03.2024 09:14

Фото без описуЗ 10 по 16 березня 2024 року в місті Луцьку проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з усіх куточків країни.

У складі збірної Хмельницької області на чемпіонаті виступили юні важкоатлети з Волочиської громади:
    • Курдибаха Валентин - став чемпіоном змагань, зайнявши перше місце 🥇 та виконав норматив Майстра спорту України з важкої атлетики.
    • Ожиговецький Максим - здобув бронзу 🥉;
    • Якубовський Назар - 5 місце;
    • Кравчук Станіслав - 4 місце;
    • Шимкова Валерія - 4 місце;
    • Гамарнік Андрій - 5 місце;
    • Нагурний Володимир - 4 місце;

Завдяки своїй майстерності, витримці та наполегливості юні волочиські спортсмени показали високі результати та гідно представили Хмельницьку область на всеукраїнському рівні. Команда з Хмельниччини зайняла друге загальнокомандне місце серед 23 команд!

Вітаємо юних важкоатлетів з успішним виступом на чемпіонаті України та бажаємо їм подальших перемог та спортивних звершень!

Особлива подяка тренерам, які підготували спортсменів до змагань:
    • Ігорю Курдибасі
    • Дмитру Курдибасі
    • Віталію Івасечку
    • Миколі Кравченку

Пишаємося нашими юними земляками!

Міський голова К.Черниченко зазначив, що й надалі міська рада буде підтримувати розвиток спорту, зокрема й важкої атлетики, створювати належні умови для тренувань та виступів спортсменів.

"Висловлюю щиру вдячність батькам юних спортсменів за підтримку та розуміння, за те, що виховуєте у своїх дітях любов до спорту та здорового способу життя. Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, благополуччя та нових спортивних перемог!" - міський голова.