13 Березня, 2023 р., 15:02
Наш земляк, солдат Боднар Анатолій Володимирович загинув у бою за Україну 9 березня 2023 року під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Дубово-Василівка Донецької області.
09 Березня, 2023 р., 14:37
У Волочиському навчально-виховному комплексі сьогодні відбулося відкриття "класу безпеки". Учням провели відкриту виховну годину на тему "пожежна безпека в побуті", розповіли про найпоширеніші причини пожеж в домашніх умовах, правила поведінки у разі виникнення пожежі та основні етапи пожежогасіння.
09 Березня, 2023 р., 13:07
209 років тому народився Великий Кобзар, але його слова і досі вражають своєю актуальністю. Тарас Шевченко залишив багато важливих послань, які для українців стали закликом до дії.
07 Березня, 2023 р., 09:28
Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року, яка стартувала з 1 січня 2023 року.
06 Березня, 2023 р., 14:44
На теперішній час значну проблему становить домашнє насильство, до якого, згідно з українським законодавством, належить фізичне, сексуальне, психологічне та економічне насильство.
02 Березня, 2023 р., 10:47
З 1 лютого  бажаючі отримати мікрогранти для започаткування чи розвитку свого бізнесу, можуть подавати заявки на першу цього року хвилю програми “Власна справа”.
28 Лютого, 2023 р., 16:44
За результатами проведення 27 заходів державного фінансового контролю впродовж січня поточного року Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановило порушень законодавства у сфері закупівель на суму понад 51,2 млн грн. Проведеними ревізіями та перевірками закупівель задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму майже 5 млн грн, з них незаконних витрат майже 4,9 млн грн.
28 Лютого, 2023 р., 16:37
10 лютого 2023 року, Кабінет Міністрів України затвердив новий порядок надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування окремих категорій зареєстрованих безробітних. Фінансові механізми підтримки роботодавців зазначені в пункті 1 Розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України № 2622-IX.
28 Лютого, 2023 р., 16:36
В умовах воєнного часу місцеве самоврядування зіткнулось з викликами, що повязані з роботою з вутрішньо переміщеними особами. Наші міжнародні партнери «U-LEAD з Європою» допомагають нам знаходити нові можливості для інтеграції вимушених переселенців у громаді.