17 Січня, 2023 р., 13:36
Просимо ознайомитися з платформою Дія.Цифрова освіта https://osvita.diia.gov.ua/, у тому числі з освітніми серіалами, розміщеними на ній.
17 Січня, 2023 р., 13:12
Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області інформує, що  01 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої уповноваженим органом управління в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку визначено Пенсійний фонд України.
11 Січня, 2023 р., 13:36
Внаслідок повномасштабного вторгнення росії багато українських дітей отримали травми та поранення, які призвели до інвалідності. Щоб допомогти малечі адаптуватися до нового життя Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували інформаційну онлайн брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям». Про це повідомило Міністерство соціальної політики України.
11 Січня, 2023 р., 10:33
З 1 січня 2023 року набула чинності оновлена редакція Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», відповідно до якої  страхові виплати у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та від нещасного випадку на виробництві здійснюватиме не Фонд соціального страхування України (ФССУ), а Пенсійний фонд України. У зв’язку з цим, у багатьох українців виникають питання щодо страхових виплат: чи буде держава виплачувати їх далі, куди звертатися за призначенням тощо. Надаємо відповіді на найбільш актуальні питання.
10 Січня, 2023 р., 16:57
За публічного обвинувачення Волочиської окружної прокуратури суд визнав винною 35-ручну жінку у крадіжці в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України) та викраденні офіційного документу з корисливих мотивів (ч. 1 ст. 357 Кримінального кодексу України). Її засуджено до 5 років позбавлення волі.
10 Січня, 2023 р., 16:57
Це два різних електронних документи, що генеруються та зберігаються у різних державних електронних реєстрах, водночас, тісно пов’язані між собою, оскільки засвідчують факт тимчасової непрацездатності людини.
10 Січня, 2023 р., 16:56
Упродовж 2022 року Волочиською окружною прокуратурою у взаємодії та координації з іншими правоохоронними органами вживались організаційно-практичні заходи, спрямовані на протидію злочинності в умовах реалізації вимог Закону України «Про прокуратуру» та положень Кримінального процесуального кодексу України, захист конституційних прав і свобод громадян від злочинних посягань, представництво інтересів держави в суді.
09 Січня, 2023 р., 09:02
Головне управління Пенсійного фонду України в області повідомляє, що з 1 січня 2023 року уповноваженим органом в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування є Пенсійний фонд України, відповідно до Закону України від 21.09.2022 №2620 «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове  державне соціальне страхування» та Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.2022 №1350 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо забезпечення реалізації окремих функцій Пенсійного фонду України та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України».
05 Січня, 2023 р., 15:54
Нововведення щодо подання податкової звітності у 2023 році 2022 рік є першим звітним періодом для: