22 Грудня, 2022 р., 11:55
Шановні енергетики, сьогодні ми щиро вітаємо вас з професійним святом!
15 Грудня, 2022 р., 16:00
Розрахунок коригування базових тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для населення, бюджетних організацій та інших споживачів в частині витрат на електроенергію та ростом мінімальної заробітної плати та інших складових  на 2023 рік.
15 Грудня, 2022 р., 15:21
В понеділок, 19 грудня 2022 року о 10:30 в актовому залі Волочиської міської ради відбудеться відкрите засідання постійних комісій Волочиської міської ради 8 скликання на якому буде розглядатися план соціально-економічного розвитку громади на 2023 рік.
15 Грудня, 2022 р., 13:47
Випробувальний центр ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” отримав офіційну акредитацію Національного агентства з акредитації України. Відповідний атестат наш заклад одержав на початку грудня і дійсним документ буде протягом найближчих 5 років — до кінця 2027 року. Таким чином, ДУ “Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України” має право виконувати діяльність відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC 17025:2017, IDT) у сфері фізико-хімічних випробувань води питної, атмосферного повітря, повітря закритих приміщень, а також мікробіологічні та вірусологічні випробування води питної.
15 Грудня, 2022 р., 13:45
У цьому році українці вже отримали понад 13 мільярдів гривень лікарняних і декретних допомог від Фонду соціального страхування України. Виплати отримали більше 2 мільйонів працівників.
15 Грудня, 2022 р., 10:10
В період дії військового стану в зв’язку з енергетичною кризою, під час аварійних, планових відключень енергопостачання в Центрах обслуговування платників відсутня технічна можливість приймання та реєстрації паперової звітності платників податків.
14 Грудня, 2022 р., 10:42
14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва і прийняття в експлуатацію комплексу захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС, чим було завершено перший етап ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
12 Грудня, 2022 р., 10:51
Друзі, наша енергетична система досі знаходиться у вкрай важкому стані. Енергетики всіма силами стараються це виправити і ми маємо їм в цьому допомагати. Згідно з наказом Хмельницької обласної військової адміністрації «Про введення в дію рішення ради оборони Хмельницької області» Волочиська міська рада рекомендує підприємствам, установам, організаціям всіх форм власності та підпорядкування, мешканцям громади обмежити споживання електроенергії з 07:00 до 23:00 на період до 9 січня 2023 року включно. Рекомендується також обмежити зовнішнє вуличне освітлення, відключити сітілайти та рекламні щити, освітлення фасадів, білбордів, стел АЗС. Керівникам промислових підприємств передбачити можливість нічних змін роботи.
09 Грудня, 2022 р., 14:39
Фонд соціального страхування України опікується 11 мільйонами працюючих українців, кожен з яких має право на компенсацію втраченого заробітку в разі хвороби, травми, догляду за хворими рідними та в інших страхових випадках.
09 Грудня, 2022 р., 10:56
До уваги жителів міста! Волочиська міська рада оголошує процедуру громадського обговорення щодо перейменування вулиць Починка, Короленка та Залізничної. За пропозицією Волочиської територіальної громади, пропонується змінити назви зазначеним вулицям: вул. Починка на: Любомира Гузара або Князів Збаразьких вул. Короленка на: Патріарха Мстислава або Старокордонну вул. Залізничну на вул. Дар’ї Гусяк Також надаємо історичні довідки та обгрунтування щодо пропонованих назв. Ваші пропозиції, рекомендації та зауваження щодо перейменування можна надавати з 9 грудня 2022 року до 9 лютого 2023 року за адресою: м.Волочиськ, вул.Незалежності, 88, другий поверх - приймальня Волочиської міської ради. Довідки за телефоном 4-05-54, 098-343-65-42 Пропозиції подаються в письмовому вигляді з підписом громадянина, який вносить рекомендації чи зауваження. ______________________________________________________________________________________________