13 Жовтня, 2022 р., 08:38
Страховий захист внутрішньо переміщених осіб є одним із пріоритетних напрямів роботи Фонду соціального страхування України. З першого дня війни фахівці Фонду почали роботу над адаптацією порядків призначення допомог до умов воєнного стану – це дозволило ФССУ нарахувати напряму вже понад 19,5 млн гривень лікарняних і декретних для евакуйованих працівників. Надання таких допомог здійснюється Фондом без залучення роботодавця на особисті банківські картки працівників.
13 Жовтня, 2022 р., 08:33
Номер електронного лікарняного – це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номеру медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е-лікарняний.
11 Жовтня, 2022 р., 09:01
Шановні користувачі та власники земельних ділянок у м. Волочиськ.  Пропонуємо вам отримати повідомлення про сплату земельного податку у  Волочиській державній податковій інспекціі за адресою: м.Волочиськ, площа Центральна 3, А ,  Центр обслуговування платників.
07 Жовтня, 2022 р., 10:04
Відповідно до наказу Хмельницької обласної військової адміністрації з 3 жовтня 2022 року комендантська година на території Хмельницької області триває з 0:00 до 05:00.
05 Жовтня, 2022 р., 15:46
Уряд постановою №1094 вніс зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Асоціація міст України пояснює основні зміни Порядку:
05 Жовтня, 2022 р., 13:14
Упродовж січня-вересня 2022 року до місцевих бюджетів Хмельниччини спрямовано 8 мільярдів гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Хмельницькій області. Це на 1,7 мільярда гривень більше проти попереднього фінансового року або 27 відсотків.
04 Жовтня, 2022 р., 16:35
Згідно з пунктом 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.84 № 470 щорічно з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання у виконавчому комітеті Волочиської міської ради.
04 Жовтня, 2022 р., 09:53
Кожна працевлаштована жінка має право на отримання від Фонду соціального страхування України допомоги по вагітності та пологах у разі початку декретної відпустки. Розмір такої допомоги становить 100% середньої заробітної плати за весь період.
03 Жовтня, 2022 р., 20:00
Дорога громадо, з сумом повідомляємо гірку звістку.
02 Жовтня, 2022 р., 12:32
Від щирого серця дякуємо вам за почесну і шановну працю. Ваше терпіння, ваша стійкість і самовідданість, ваша чуйність і любов до кожного учня — неймовірні!   Ми гордимося усім педагогічним колективом, який працює у Волочиській територіальній громаді. Пишаємося вашим головним досягненням – дітьми, яких виховуєте та навчаєте. Сьогодні в першу чергу від вас залежить виховання нової, національно свідомої, патріотично налаштованої молоді, з новим рівнем знань.