Привітання прийдешніми святами – Новим 2024 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 25.12.2023 10:18

Фото без описуШановні жителі громади! Дорогі українці!

Рік, який минає – це другий рік повномасштабної війни, другий рік нашої боротьби, нашого супротиву та захисту нашої свободи.

І сьогодні, підводячи підсумки прожитого 2023 року, хочу висловити слова подяки воїнам Збройних сил України, волонтерам, працівникам установ та організацій за їхню працю, яка наближає нашу перемогу.

Щиро вітаю Вас з прийдешніми святами – Новим 2024 роком та Різдвом Христовим!

Бажаю, аби прийдешній рік став для кожного з нас символом нових перемог і здобутків.  І найголовніше – щоб у 2024-му на українській землі нарешті запанував мир та спокій!

Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в колі найближчих і найдорожчих людей, і тих, хто в окопі, далеко від рідної домівки.

Пам’ятаймо про головне, вміймо дякувати Богу і воїнам, єднатися заради добра громади, нашого краю та України!

Дякую усім та кожному, хто наближає день нашої перемоги!

З повагою,
міський голова К.Черниченко