30 Вересня, 2022 р., 11:24
 Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України оголошують про початок реєстрації для отримання засобів тимчасового зберігання зерна (рукавів) місткістю 200 тонн. Проект реалізується за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.
28 Вересня, 2022 р., 11:08
Під час дії воєнного стану забороняється безоплатна передача земель державної та комунальної власності у приватну власність.
27 Вересня, 2022 р., 10:31
26 січня 2016 року був прийнятий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я.
23 Вересня, 2022 р., 16:37
        23 вересня цього року в малому залі Волочиського будинку культури було проведено навчальний семінар для установ, підприємств і організацій Волочиської громади на тему «Нормативно-правове, науково-методичне та інформаційне забезпечення діловодства та архівної справи у Волочиській громаді».
21 Вересня, 2022 р., 12:48
21 вересня - Міжнародний день миру, який відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню. Сьогодні украінці як ніхто інший розуміють цінність та вартість миру. Розуміють і його ціну. Всі як один ми чекаємо миру, але розуміємо й те, що мир за будь-яку ціну, мир на чужих умовах - це омана. Лише наша Перемога принесе справжній мир на нашу землю. Впевненні, що на Волочищині, немає родини, яка б не вірила в нашу Перемогу та не бажала б мирного неба для свої дітей та онуків. Вітаємо усю нашу громаду з Міжнародним Днем миру. Бажаємо щасливого дитинства нашим дітям та безхмарного неба над всією Україною. Перемоги та миру нам на нашій Богом даній землі!
19 Вересня, 2022 р., 15:35
Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.
19 Вересня, 2022 р., 15:32
В проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік», затвердженому Кабінетом Міністрів України, враховано такі пропозиції Асоціації міст України:
19 Вересня, 2022 р., 15:27
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели державний фінансовий аудит діяльності Комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» Хмельницької обласної ради, під час якого виявили низку неефективних управлінських рішень, що за період з 01.01.2019 по 31.03.2022 зумовили втрати на суму понад 15 млн грн, з них 12,1 млн грн – втрачені (не отримані) доходи, 3,2 млн грн – непродуктивні (зайві) витрати, а також фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 14,6 тис. грн.
19 Вересня, 2022 р., 15:22
Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує про право проведення звірки даних платників податків щодо належних їм об’єктів і заборгованості зі сплати майнових податків.