19 Вересня, 2022 р., 15:35
Фонд соціального страхування України опікується близько 11 мільйонами працюючих українців – навіть в умовах війни усі вони забезпечуються Фондом виплатами і допомогами. Однак у деяких випадках людина може втратити право на отримання допомоги.
19 Вересня, 2022 р., 15:32
В проєкті Закону України «Про Державний бюджет України на 2023 рік», затвердженому Кабінетом Міністрів України, враховано такі пропозиції Асоціації міст України:
19 Вересня, 2022 р., 15:27
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області провели державний фінансовий аудит діяльності Комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» Хмельницької обласної ради, під час якого виявили низку неефективних управлінських рішень, що за період з 01.01.2019 по 31.03.2022 зумовили втрати на суму понад 15 млн грн, з них 12,1 млн грн – втрачені (не отримані) доходи, 3,2 млн грн – непродуктивні (зайві) витрати, а також фінансових порушень, що призвели до втрат на суму 14,6 тис. грн.
19 Вересня, 2022 р., 15:22
Головне управління ДПС у Хмельницькій області нагадує про право проведення звірки даних платників податків щодо належних їм об’єктів і заборгованості зі сплати майнових податків.
14 Вересня, 2022 р., 15:56
Державний аграрний реєстр (ДАР) реалізовує перші програми допомоги дрібним виробникам сільгосппродукції, які вирощують сільськогосподарські культури або тримають корів.
12 Вересня, 2022 р., 16:12
З сумом повідомляємо, що 12 вересня, на 73 році життя відійшов у вічність Кокошко Василь Степанович.
08 Вересня, 2022 р., 16:26
В рамках всеукраїнської кампанії «Сади Перемоги» Назар Крулик – учень Федірківської гімназії передав власноруч вирощені овочі нашим військовим з територіальної оборони. Назар – один з учнів нашої громади, які в рамках кампанії «Сади Перемоги» взяли участь в конкурсі з вирощення овочів. Результат - на фото. Дякуємо!
08 Вересня, 2022 р., 14:58
З 26 вересня набувають чинності зміни в законодавстві, щодо реєстрації припинення оренди землі згідно з Законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству» від 12 травня 2022 року № 2255-IX.    Зміни серед іншого передбачають додаткову подачу протоколу загальних зборів щодо уповноваження керівника юридичної особи на підписання та реєстрацію договорів припинення оренди.   Для полегшення процедури реєстрації договорів припинення оренди землі потрібно внести зміни до статуту юридичної особи: фермерських господарств, ТОВ, приватних підприємств (крім акціонерного товариства, повного та командитного товариства) та надати повноваження керівнику юридичної особи на укладання таких договорів без надання протоколу загальних зборів щоразу при реєстрації таких договорів. Щоб зареєструвати такі зміни до статуту вашого підприємства – ви можете звернутись до нашого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою м. Волочиськ, вул. Незалежності, 86 щоденно у робочий час.
06 Вересня, 2022 р., 14:04
Полювання на пернату дичину цьогоріч заборонено. Відповідний наказ  підписав начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.