Провели в останню путь Героя, захисника України - Миколу КОВАЛЬЧУКА

Дата: 14.12.2023 15:19

Фото без описуСьогодні, 14 грудня 2023 року, жителі села Попівці, а також навколишніх сіл громади живим коридором, навколішки, з державною символікою та квітами зустріли траурний кортеж та провели в останню путь Героя, захисника України - Миколу КОВАЛЬЧУКА.

Хоробрий, незламний, справжній патріот України. Народився Микола 15 травня 1984 року у селі Попівці.

Закінчив Поповецьку школу. Працював інструктором в автошколі міста Хмельницького. Створив сімʼю, народилась донечка.

В січні 2023 року був призваний на захист України, служив механіком - водієм розвідувального взводу.

Загинув 5 грудня під час виконання бойового завдання на Запорізького напрямку.

В Миколи залишились мати, дружина, донька та три брати.

Висловлюємо співчуття усім рідним і близьким, усім, хто знав і любив Миколу.
Ніколи не пробачимо і не забудемо. Будемо робити все можливе, щоб бути гідними наших Героїв та всіма силами підтримувати Воїнів. Низький уклін нашому земляку, перед яким ми всі в неоплатному боргу.