В Яхнівцях відкрили меморіальні дошки на честь героїв-захисників

Дата: 11.12.2023 15:22

Фото без описуСьогодні, 11 грудня 2023 року, в селі Яхнівці на фасаді Ліцею офіційно відкрили меморіальні дошки на честь героїв-захисників, мужніх воїнів, патріотів України, військовослужбовців Юрія Фігури, Сергія Ткачука та Костянтина Сушілова, які віддали своє життя на війні з окупантами.

На урочистості з нагоди встановлення пам’ятних знаків колишнім учням на подвір’я їх рідного навчального закладу зійшлися учні, родини загиблих, представники громади та жителі села Яхнівці.

Право відкрити пам’ятний знак надали родинам Героїв. Священники провели поминальний молебень та освятили пам’ятний знак. На заході було багато спогадів про полеглих воїнів від їх родичів, друзів і однокласників. Загиблих знали в селі, як щирих, вірних друзів, хороших сім’янинів, товаришів, які завжди прийдуть на допомогу та підставлять своє плече.

Присутні, схиливши голови в хвилині мовчання, віддали шану світлій пам’яті всіх воїнів, які загинули у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність України.