7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування.

Дата: 07.12.2023 08:13

Фото без опису🇺🇦 7 грудня Україна відзначає День місцевого самоврядування.

Сьогодні місцеве самоврядування – це влада кожного з нас, де кожен бере на себе часточку відповідальності за спільний добробут громади і країни загалом.

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, людей, які переймаються проблемами громади, всіх, хто вкладає свій посильний внесок у розвиток народовладдя! Згуртованість дає нам сили протистояти усім викликам.

Дякую жителям Волочиської громади за активну участь у розвитку нашого краю, за єднання у складний для країни час, за витримку і розуміння.

Дякую депутатам та членам виконавчого комітету міської ради. Ваша наполеглива і самовіддана праця, компетентність, відповідальність та активна громадська позиція складає основу в житті громади та держави вцілому.

Дякуємо нашим ЗСУ за можливість працювати, навчатися, жити у вільній країні!

Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо громади, міцного здоров’я, достатку, родинного затишку. Та головне – мирного неба над нашою Україною. Нехай непохитна віра у Перемогу додають усім нам сили та наснаги здолати всі негаразди.

З повагою, міський голова

Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО