40 днів з дня сметрі ЖУК Тетяни Станіславівни

Дата: 07.12.2023 09:00

Фото без описуСьогодні, 7 грудня 2023 року, минає рівно 40 днів з тих пір, як на 64-му році життя, внаслідок важкої хвороби, відійшла у Вічність людина світлої душі, відкритого і доброго серця, професіонал своє справи – генеральний директор ТОВ "Волочиський цегельник" ЖУК Тетяна Станіславівна.

Тетяна Станіславівна всю свою трудову діяльність, сумлінну працю присвятила Волочиську. З 1977 року працювала у страховій компанії. З 1984 року почала працювати економістом на цегельному заводі, а в 1992 році булапризначена головним бухгалтером заводу. З 1999 року, аж до своєї смерті була Генеральним директором заводу ТОВ "Волочиський цегельник".

39 років Тетяна Станіславівна була хорошим керівником, її дуже любили в колективі, поважали за щирість та надихались оптимізмом, жагою до життя у всіх його проявах.

Вона була люблячою дружиною, мамою, бабусею,надзвичайно позитивною, доброю, чуйною, світлою людиною, яка завжди прагнула допомогти та огорнути теплом тих, хто цього потребував найбільше.

Нехай в обителі Господній її душа знайде спокій. Світла памʼять та Царство небесне…