В боях за Україну загинув наш земляк – Ковальчук Микола Миколайович

Дата: 12.12.2023 18:56

Фото без описуДорогі земляки, ще одна болюча втрата для нашої громади. В боях за Україну загинув наш земляк – Ковальчук Микола Миколайович, 1984 року народження, уродженець села Попівці.

Встановлено, що 5 грудня 2023 року з метою виконання бойового завдання при переміщенні на позиції на Запорізькому напрямку під час мінометного обстрілу Микола Ковальчук – механік водій розвідувального взводу зник безвісті.

8 грудня 2023 року евакуаційна група виявила тіло Миколи без ознак життя.

Микола загинув як Герой. З честю виконав обов'язок щодо захисту своєї держави і до останнього подиху залишився вірним присязі, Українському народу і державі.

Сьогодні вся наша громада в невимовній скорботі низько схиляє голови, вшановуючи полеглого військовослужбовця. Висловлюємо щирі співчуття родині Миколи Ковальчука у зв'язку із цією непоправною втратою…

Про прибуття траурного кортежу та похорон повідомимо додатково.