Відбувся традиційний турнір пам’яті воїна-інтернаціоналіста Владислава Войцехівського

Дата: 11.02.2024 10:30

Фото без опису⚽️ 10 лютого 2024 року в спортивному залі ДНЗ Волочиського промислово-аграрного професійного ліцею відбувся турнір з міні-футболу серед шкільних команд. Турнір давно став традиційним і відбувається щороку, присвячений він пам’яті воїна-інтернаціоналіста Владислава Войцехівського. Засновником турніру є Волочиська міська рада.

Участь у турнірі взяли шість команд з Волочиської громади.

Цьогоріч п’єдестал переможців виглядав так:
🥇І місце – команда Волочиського НВК 🏆
🥈ІІ місце – команда Волочиського ліцею №2
🥉ІІІ місце – команда ДНЗ Волочиського ПАПЛ

Дякуємо всім учасникам та організаторам турніру за свято футболу для наших учнів.
Зокрема директору ДНЗ «ВПАПЛ» – Віктору Дороху, директору Волочиської ДЮСШ – Віталію Керепку. Депутатам Волочиської міської ради: голові комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді та спорту – Ігорю Бойчуку, а також Василю Мудруку та Леоніду Байді. Дякуємо помічнику Народного депутата України Сергія Лабазюка - Олександру Гуменюку за подарунки юним футболістам. Ну і звісно дякуємо за підтримку голові та членам Спілки «Ветеранів війни в Афганістані».