Сьогодні, 27 березня 2024 року, відбулося четверте засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради

Дата: 27.03.2024 16:52

Фото без описуПід головуванням міського голови К.Черниченка, члени виконкому розглянули та прийняли рішення із 46 питаннь, що стосуються різних сфер життя нашої громади.

Зокрема:

🔹 заслухали звіт начальниці відділу освіти, молоді та спорту Алли Плотнікової «Про хід реалізації цільової комплексної програми розвитку освіти Волочиської міської ради» за 2022-2023 роки.

🔸 розглянули ряд рішень з житлово-комунальних питань, містобудування та архітектури, та питань, що стосуються служби у справах дітей.

На засіданні члени виконавчого комітету Волочиської міської ради приділили значну увагу питанням соціального захисту населення.

За результатами обговорення було виділено кошти:

🔹 137 000 грн на лікування пораненим військовим нашої громади згідно заяв;

🔸 480 000 грн для 48 жителів громади – військовослужбовців, які беруть безпосередню участь в заходах, необхідних для забезпечення оборони України;

🔹 20 000 грн на часткову компенсацію витрат для спорудження пам'ятника загиблому Герою;

🔸 11 000 грн на вирішення соціально-побутових умов проживання жителів громади;

🔹 54 000 грн на лікування жителів громади у зв'язку з важким матеріальним становищем.

Важливо зазначити, що робота з соціального захисту населення буде й надалі проводитися на постійній основі.