З Днем Служби безпеки України!

Дата: 25.03.2024 10:17

Фото без опису25 березня ми відзначаємо День Служби безпеки України - день, коли ми вшановуємо мужність, героїзм та відданість українських спеціальних службовців, які стоять на захисті нашого народу та держави.

Історія Служби Безпеки України сягає корінням 1991 року, коли було створено СБУ. За роки свого існування організація пройшла шлях становлення та розвитку, перетворившись на потужну спецслужбу, яка відіграє важливу роль у забезпеченні національної безпеки України.

Сьогодні Служба безпеки України - це сучасна служба, яка відповідає за безпеку України. СБУ захищає Україну від тероризму, організованої злочинності, кіберзлочинності та інших загроз. СБУ бореться за суверенітет та територіальну цілісність України.

У цей день ми щиро дякуємо українським захисникам за їхню невтомну службу, за вірність присязі та готовність ризикувати своїм життям заради України.

Вітаємо з Днем Служби безпеки України!

Бажаємо вам міцного здоров'я, успіхів у службі, нових перемог та мирного неба над Україною!