ОЗЕЛЕНЕННЯ ГРОМАДИ: СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ТВОРИМО КРАСУ!

Дата: 26.03.2024 10:00

Фото без описуУ селі Тарноруда розпочато роботи з озеленення майбутнього скверу. Цей проект є частиною масштабної програми з благоустрою та озеленення, яку реалізує наша громада.

🌳 Завдяки ініціативі та спільній праці небайдужих людей, майже 2 гектари землі будуть перетворені на мальовниче місце для відпочинку.

Вже висаджено понад 1300 саджанців хвойних порід дерев: 400 саджанців придбала родина Змрочків на чолі з Анатолієм Йосиповичем, а 600 саджанців сосни заготовили наші комунальники.

🌱  "Озеленення громади – це не лише санітарна розчистка, а й насадження нових дерев. Ми прагнемо зробити нашу громаду більш затишною, красивою та екологічно чистою.
Запрошуємо всіх небайдужих жителів долучатися до озеленення громади! Разом ми можемо зробити наш край кращим!" - міський голова К.Черниченко.