04 Лютого, 2019 р., 13:40
У Волочиській громаді відбувся традиційний  футбольний турнір пам’яті загиблого воїна-афганця Владислава Войцехівського, в якому взяли участь юнацькі команди із 7 закладів освіти нашої громади. Переможцями стали юні спортсмени Волочиського навчально-виховного комплексу. Друге місце посіла команда Волочиського промислово-аграрного професійного ліцею, а третє зайняла команда із Волочиської загальноосвітньої школи №5. Усім командам від Волочиської міської ради та благодійного фонду "Ми поруч" Народного депутата Сергія Лабазюка було вручено цінні подарунки.
31 Січня, 2019 р., 14:42
31 січня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №2. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 28 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.
31 Січня, 2019 р., 10:31
Відповідно до Указу президента України Петра Порошенка від 07.12.2018 року №416, сьогодні, 31 січня 2019 року у Волочиській міській раді в урочистій атмосфері відбулось нагородження матерів-героїнь нашої громади Байлієвої Ніни Михайлівни – матері шести дітей жительки села Курилівка та Глущак Тетяни Миколаївни – матері п’яти дітей жительки села Вигода, яких нещодавно відзначено на державному рівні. Виконали приємну місію, вручили заслужені нагороди, квіти та подарунки матерям-героїням перший заступник міського голови Олександр Васильченко та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Вікторія Цимбалюк.
31 Січня, 2019 р., 08:35
Кабінет Міністрів України 30 січня 2019 року прийняв Постанову, яка унеможливлює незаконні дії постачальників природного газу виставляти населенню, яке не має лічильників газу, завищені платіжки.
30 Січня, 2019 р., 14:52
Сьогодні, 30 січня 2019 року у малому залі ЦКД «Гармонія», за сприянням народного депутата України Сергія Лабазюка та за участі міського голови Костянтина Черниченка, за круглим столом зібралися представники органів місцевого самоврядування, тренери ДЮСШ та вчителі фізичної культури міських шкіл для обговорення перспективи розвитку галузі спорту та фізичної культури на теренах Волочиської громади на 2019 рік.
30 Січня, 2019 р., 12:56
30 січня 2019 року, з ініціативи народного депутата України Богуслаєва В.В., відбулася робоча зустріч по обговоренню організації поїздки на екскурсію для випускників загальноосвітніх шкіл нашої громади у місто Запоріжжя на моторобудівний завод ім. В.І. Омельчинка ПАТ «Мотор Січ» і Запорізький національний технічний університет та у місто Харків у національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського. Адміністрація ПАТ «Мотор Січ» гарантує абітурієнтам, які будуть навчатися у вищезгаданих університетах, безкоштовне проживання у гуртожитках, виплату персональної стипендії та по закінченню навчання – працевлаштування на пільгових умовах у філіалах ПАТ «Мотор Січ».
28 Січня, 2019 р., 11:14
Кір - це вірусне захворювання, що передається повітряно- крапельним шляхом при кашлі, чханні, розмові та може викликати серйозні ускладнення. Єдиним джерелом збудника інфекції є людина.
27 Січня, 2019 р., 08:00
Не буває трагедії великої і малої, не буває трагедії своєї і чужої… Трагедія, яка стається у масштабах цілого народу, це трагедія, яка не має виміру, яка кличе до пам’яті і свідомості кожної людини.
22 Січня, 2019 р., 16:08
22 січня 2019 року Україна відзначала День Соборності та 100-ліття проголошення Акту Злуки між Українською Народною Республікою та Західно-Українською Народною Республікою.
22 Січня, 2019 р., 08:30
Шановні жителі Волочиської громади! Щиро вітаю вас із Днем Соборності та Свободи України!