Чергові державні нагороди у Волочиській громаді

Дата: 31.01.2019 10:31

Відповідно до Указу президента України Петра Порошенка від 07.12.2018 року №416, сьогодні, 31 січня 2019 року у Волочиській міській раді в урочистій атмосфері відбулось нагородження матерів-героїнь нашої громади Байлієвої Ніни Михайлівни – матері шести дітей жительки села Курилівка та Глущак Тетяни Миколаївни – матері п’яти дітей жительки села Вигода, яких нещодавно відзначено на державному рівні. Виконали приємну місію, вручили заслужені нагороди, квіти та подарунки матерям-героїням перший заступник міського голови Олександр Васильченко та керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Вікторія Цимбалюк.