Засідання виконавчого комітету №2

Дата: 31.01.2019 14:42

Фото без опису31 січня 2019 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради №2. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили 28 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності Волочиської громади.

Основні з них:

-Про виконання Плану (Програми) соціально-економічного та культурного розвитку Волочиської міської ради (об’єднаної територіальної громади) за 2018 рік;

-Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг Волочиської міської об’єднаної територіальної громади;

-Про затвердження Порядку забезпечення пільгового підвезення педагогічних працівників закладів освіти Волочиської міської ради, що розташовані у сільській місцевості, до місця роботи та у зворотньому напрямку на 2019 рік.

Також заслухали звіти про виконання Програм у 2018 році.