Засідання круглого столу з питань перспектив розвитку фізичної культури та спорту у громаді

Дата: 30.01.2019 14:52

Сьогодні, 30 січня 2019 року у малому залі ЦКД «Гармонія», за сприянням народного депутата України Сергія Лабазюка та за участі міського голови Костянтина Черниченка, за круглим столом зібралися представники органів місцевого самоврядування, тренери ДЮСШ та вчителі фізичної культури міських шкіл для обговорення перспективи розвитку галузі спорту та фізичної культури на теренах Волочиської громади на 2019 рік.

Народний депутат України Сергій Лабазюк  зауважив що переконаний у тому, що інвестиції у спорт - це, насамперед, інвестиції у здоров’я. Тому закликає усіх долучитися до виховання здорової та успішної нації.

Міський голова Костянтин Черниченко навів порівняння щодо розвитку спорту в умовах проведення реформи децентралізації і наголосив на плюсах розвитку спорту у сільській місцевості після об’єднання у територіальні громади.