Турнір пам’яті!

Дата: 04.02.2019 13:40

У Волочиській громаді відбувся традиційний  футбольний турнір пам’яті загиблого воїна-афганця Владислава Войцехівського, в якому взяли участь юнацькі команди із 7 закладів освіти нашої громади. Переможцями стали юні спортсмени Волочиського навчально-виховного комплексу. Друге місце посіла команда Волочиського промислово-аграрного професійного ліцею, а третє зайняла команда із Волочиської загальноосвітньої школи №5. Усім командам від Волочиської міської ради та благодійного фонду "Ми поруч" Народного депутата Сергія Лабазюка було вручено цінні подарунки.

Відрадно, що протягом двох днів змагань з нами були ветерани бойових дій на території інших держав. Після церемонії нагородження команд всі учасники поїхали на могилу героя, щоб покласти квіти шани земляку.

Герої не вмирають вони з нами сьогодні і будуть жити завжди, бо береже пам‘ять про них така молодь, як учасники цих змагань.