Звернення міського голови в День Соборності України!

Дата: 22.01.2019 08:30

Шановні жителі Волочиської громади!
Щиро вітаю вас із Днем Соборності та Свободи України!

22 січня 1919 року навіки вкарбувалося в історію українського народу як величне національне свято. Саме в цей день проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Ті історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.

Вірю, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

З приводу цього свята, дозвольте мені привітати Вас і побажати міцного здоров’я, незламного духу та людської гідності та самоповаги. Пишаймося, що ми Українці!

Зі святом нашого єднання, дорогі земляки!!!

Щиро, міський голова Волочиської ОТГ

Костянтин ЧЕРНИЧЕНКО