14 Січня, 2021 р., 10:54
Більшість батьків новонароджених діток вже знають, що на початку 2020 року в Україні стартував експериментальний проєкт під назвою «єМалятко». Це комплекс послуг, які надаються батькам одразу після народження дитини, завдяки чому вони можуть заощадити свій час та уникнути зайвого відвідування державних та інших установ. Дві з них обов’язкові: державна реєстрація народження та визначення походження дитини, тобто інформація про батьків малюка. Решта послуг доступні на вибір.
14 Січня, 2021 р., 08:28
У громадах, колишнього Волочиського району станом на 14.01.2021р. від початку пандемії зареєстровано 2549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної інфекції, з них 117 дітей віком від 0 до 17 років.  Інтенсивний показник захворюваності на 100 тис. населення складає 5011,2.
13 Січня, 2021 р., 17:00
Новий рік завжди приємно розпочинати з хорошого. Ось і ми хочемо підвести приємні для нас підсумки минулого року, а саме поділитись інформацією про кількість діток-немовлят, які з’явились на світ у стінах пологового будинку КНП «Волочиська багатопрофільна лікарня» впродовж минулого року.
31 Грудня, 2020 р., 11:12
Шановні друзі! Прийміть найкращі вітання з нагоди Нового, 2021 року та Різдва Христового! Від щирого серця бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту, благополуччя і Божої благодаті! Нехай Рік новий буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи, вдачі та везіння.
31 Грудня, 2020 р., 10:36
Під завершення року приємно отримувати подарунки та привітання. Ось і в нашій громаді відбулась така гарна подія. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету придбано та губернатором Хмельницької області Сергієм Гамалієм вручено ключі від двох нових автомобілів для Центру первинної медико-санітарної допомоги.
31 Грудня, 2020 р., 08:12
30 грудня 2020 року голова Хмельницької обласної державної адміністрації Гамалій Сергій В’ячеславович вручив премії та стипендії кращим молодим людям області за вагомий внесок у розвиток спорту вищих досягнень, у розбудову фізкультурно-спортивного руху та різні сфери суспільного життя.
30 Грудня, 2020 р., 13:13
29.12.2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету, яке стало заключним у 2020 році.
24 Грудня, 2020 р., 15:55
Війна, яка розпочалась на сході нашої країни і триває дотепер забрала багато життів, залишила чимало зруйнованих доль та призвела до неможливості і не комфортного проживання на захоплених та зруйнованих територіях. Частина українців змушені були прийняти рішення про переїзд на нове місце проживання. Ці особи у місцях тимчасового перебування, в першу чергу стикнулися із проблемою житла. В державі для таких людей була розроблена програма забезпечення житлом.
14 Грудня, 2020 р., 16:13
В декілька останніх років все частіше ми бачимо зміни в природі, кліматі, поведінці тварин та птахів. Так птиця, що за всіма законами дикої природи начебто повинна була відлітати в теплі краї – все частіше залишається у нас на зимівлю. Ось і на наше міське озеро завітала чимала зграя лебедів.
14 Грудня, 2020 р., 16:00
Традиційно, 14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – День пам’яті. В цей день було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.