13 Жовтня, 2020 р., 16:14
Скільки б років не минуло ми завжди пам’ятатимемо ваш подвиг і срмопожертву. Будь це друга світова війна, війна в Афганістані, Небесна Сотня, чи бої на сході України.
13 Жовтня, 2020 р., 08:12
День захисника України – свято, яке увібрало в себе багаті й славні традиції предків, уособлює мужність і хоробрість оборонців та визволителів нашої рідної землі на всіх етапах її історії.
06 Жовтня, 2020 р., 11:14
Ми раді вітати нашого чемпіона Євгена Присяжного і його тренера Олександра Антонова з здобуттям перемоги на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років, який проходив з 28.09.2020 по 03.10.2020р. у смт. Поляна, Закарпатської області. А також з виконанням вперше нормативу майстра спорту України з важкої атлетики.
01 Жовтня, 2020 р., 13:22
Сьогодні, в Міжнародний день людей похилого віку ми висловлюємо щиру вдячність і повагу людям, які будували наші міста і села, виховували та вчили нас з вами, творили історію краю. З роками ми всі стаємо мудріші, починаємо розуміти речі, які були неосяжні в юності, набираємось життєвого досвіду та розсудливості, ми більше цінуємо наших батьків, поважаємо старших та шануємо їх життєву мудрість.
17 Вересня, 2020 р., 11:22
Сьогодні наші обдаровані діти отримали відзнаки, як стипендіати міської об’єднаної територіальної громади.
16 Вересня, 2020 р., 10:30
Серед іншого в нашій громаді є хороші новини. Стосуються вони наших спортсменів-гандболістів.
15 Вересня, 2020 р., 08:14
Всі знають, що минулого тижня Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій віднесла Волочиський район до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Одразу після цього виникла маса думок, коментарів і різних версій подій, що відбуваються.
04 Вересня, 2020 р., 15:59
Розпочала роботу ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
02 Вересня, 2020 р., 16:08
Отож, є привід для гордості! В загальному рейтингу громад з чисельністю населення понад 15 тис. чоловік по окремих показниках виконання місцевих бюджетів ОТГ за 1 півріччя 2020 року, таких як «Доходи і Видатки загального фонду на 1-го мешканця», «Видатки на утримання апарату управління на 1-го мешканця», «Рівень дотаційності бюджетів», та інших показників наша Волочиська міська ОТГ посіла 13-те місце серед 110 громад зі всієї України.