A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Волочиська міська об'єднана територіальна громада
Офіційний веб-сайт

Протокол засідання комісії з присвоєння стипендії обдарованим дітям Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 навчальний рік

Дата: 01.09.2020 15:31
Кількість переглядів: 282

ПРОТОКОЛ засідання комісії з присвоєння стипендії обдарованим дітям Волочиської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 навчальний рік

 

10.08.2020 м. Волочиськ

 

 

Члени комісії:

Черниченко К.В. – міський голова

Пендрак О.М. – секретар міської ради

Клімова О.М. – заступник міського голови

Василенко Є.Ф. – голова постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури

Плотнікова А.М. – начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради

Небесюк Т.В. – в.о. начальника відділу культури і туризму міської ради

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1.Присвоєння стипендії міського голови у номінації « Гуманітарні науки».

2.Присвоєння стипендії міського голови у номінації « Природничо-математичні науки».

3.Присвоєння стипендії міського голови у номінації «Мистецька діяльність».

4.Присвоєння стипендії міського голови у номінації « Спортивні досягнення».

 

1. СЛУХАЛИ:

Клімову О.М., яка інформувала, що у номінації « Гуманітарні науки» було висунуто 7 кандидатур:

 П.І.П.

 Суб’єкт подання

1. Ткачук Вікторія

2. Веретюк Вікторія

3. Устіян Максим

4. Данилюк Дарина

5. Яремків Наталія

6. Войтович Валерія

7. Керебко Ірина

Волочиський НВК

Волочиська ЗОШ №1

Волочиський НВК

Волочиська ЗОШ №5

Волочиська ЗОШ №5

Соломнянська ЗОШ

Волочиська ЗОШ №5  

Розглянувши усі подання комісія проголосувала.

ВИРІШИЛИ:

Присвоїти у номінації « Гуманітарні науки»

  • І місце   –  Устіян Максим; Яремків Наталія
  • ІІ місце  - Войтович Валерія; Веретюк Вікторія
  • ІІІ місце – Данилюк Дарина.

 

2. СЛУХАЛИ:

Клімову О.М., яка поінформувала, що у номінації « Природничо-математичні науки» було висунуто 8 кандидатур

 П.І.П.

 Подання

1. Гедзюк Софія

2. Павлів Євген

3. Мостепанюк Тарас

4. Пшеняцький Артем

5. Бойко Ілля

6. Довгань Дмитро

7. Кінь Олександр

8. Старинська Вікторія

Волочиська ЗОШ №1

Волочиська ЗОШ № 1

Волочиська ЗОШ № 5

Волочиська ЗОШ № 5

Волочиський НВК

Волочиський НВК

Волочиський НВК

Волочиський НВК

Розглянувши усі подання комісія проголосувала.

ВИРІШИЛИ:

Присвоїти у номінації « Природничо-математичні дисципліни»

  • І місце  – Бойко Ілля
  • ІІ місце – Пшеняцький Артем; Старинська Вікторія.
  • ІІІ місце  – Кінь Олександр; Гедзюк Софія; Довгань Дмитро.

 

 3. СЛУХАЛИ:

 Клімову О.М., яка поінформувала, що у номінації « Мистецька діяльність» було висунуто 18 кандидатур

П.І.П.

Подання

1. Родзоняк Людмила

2. Сорока Олександра

3. Василенко Захар

4. Сметана Анастасія

5. Мазур Ангеліна

6. Мокрій Назар

7. Вінічук Софія

8. Кіф`як Юлія

9. Мельник Анастасія

10. Мельник Олександр

11. Іванов Тимур

12. Качановецька Софія

13. Дячук Роман

14. Любар Христина

15. Петровський Арсен

16. Круглова Анастасія

17. Миськов Дмитро

18. Ямкова Вікторія

Волочиська ДШМ

Волочиська ДШМ

Волочиська ДШМ

Волочиська ДШМ

 Волочиська ДШМ

Волочиський БДЮТ

Волочиський БДЮТ

Волочиський БДЮТ «Фламінго»

Волочиський БДЮТ «Viva dance»

Волочиський БДЮТ «Viva dance»

Волочиський ЦКД «Гармонія»

Волочиський ЦКД «Гармонія»

Волочиський ЦКД «Гармонія»

Волочиський ЦКД «Гармонія»

Волочиський ЦКД «Гармонія»

Волочиський ЦКД «Гармонія»

Соломнянська ЗОШ

Полянська ЗОШ

Розглянувши усі подання комісія проголосувала.

ВИРІШИЛИ:

Присвоїти у номінації « Мистецька діяльність»

  • І місце – Родзоняк Людмила; Сорока Олександра.
  • ІІ місце – Мокрій Назар; Ямкова Вікторія; Василенко Захар
  • ІІІ місце – Петровський Арсен; Круглова Анастасія.

 

4. СЛУХАЛИ:

Клімову О.М., яка поінформувала, що у номінації « Спортивні досягнення » було висунуто 7 кандидатур

 П.І.П.

 Подання

1. Цибрій Максим

2. Атаманчук Марія

3. Дармороз Єлизавета

4. Довгань Денис

5. Чорний Вадим

6. Нестеренко Роман

7. Цісар Віталій

ДЮСШ

ДЮСШ

ДЮСШ

ДЮСШ

ДЮСШ

ДЮСШ

ДЮСШ

Розглянувши усі подання комісія проголосувала.

ВИРІШИЛИ:

Присвоїти у номінації « Спортивні досягнення»

  • І місце – Довгань Денис; Чорний Вадим.
  • ІІ місце – Цибрій Максим; Атаманчук Марія; Дармороз Єлизавета.
  • ІІІ місце – Нестеренко Роман, Цісар Віталій

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь