Нам є ким гордитись!

Дата: 16.09.2020 10:30

Серед іншого в нашій громаді є хороші новини. Стосуються вони наших спортсменів-гандболістів.

З 5 по 7 вересня цього року в с. Маяки відбувся "фінал чотирьох" кубку України з гандболу серед чоловіків.

Перше місце в фінали виборола команда "Мотор" із Запоріжжя, за котру виступає наш земляк з Волочиська Тарас Міноцький 2000 року напродження. БІльше того - він став кращим бомбардиром чемпіонату з 32 голами.

Третє місце на кубку зайняла команда "Карпати" з міста Ужгород, де також є наш земляк Роман Літинський 2001 року народження. Вітаємого його з бронзою кубку України та званням кандидата в майстри спорту!

Не менш порадували і наші дівчата-гандболістки, зайнявши друге місце в "фіналі чотирьох" кубку України з гандболу серед жінок, який проходив 12-13 вересня 2020 року в Броварах. Виступають дівчата за команду "ТНЕУ-Енерго" з Тернополя.

Олександру Шептицьку, Дарину Сторожук, Наталію Стасишину та Олену Барабаш вітаємо зі сріблом та захистом нормативу майстра спорту України.

Дякуємо вам всім, нам є ким гордитись!