Вшанування пам'яті ліквідаторів ЧАЕС!

Дата: 14.12.2020 16:00

Фото без описуТрадиційно, 14 грудня в Україні вшановують учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – День пам’яті. В цей день було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Відмічаючи подвиг ліквідаторів ми завжди будемо пам’ятати людей, які віддали своє життя і здоров’я заради спасіння майбутніх поколінь. Відважні герої, які усвідомлюючи страшну загрозу без вагань йшли, як у вир пекельного вогню так і на боротьбу з невидимим, але від того не менш небезпечним радіоактивним випромінюванням.

Слова подяки висловили міський голова Костянтин Черниченко, голова районної державної адміністрації Юрій Марущин, Валентина Ряба - керівник громадської приймальні народного депутата України Сергія Лабазюка, а також голова Волочиської районної організації всеукраїнської громадської організації інвалідів "СОЮЗ ЧОРНОБИЛЬ УКРАЇНИ".

Низький вам уклін, повага і шана – ваш подвиг зостанеться в пам’яті назавжди.