10 Листопада, 2021 р., 17:14
Чому в Україні сплачуватимуть за газ по-європейськи, або що таке енергоодиниці?
10 Листопада, 2021 р., 13:48
Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали.
10 Листопада, 2021 р., 11:01
Відповідно до  Плану основних заходів цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волочиської територіальної громади у 2021 році, затверджено рішенням виконавчого комітету від 10.02.2021 року № 35 та статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
08 Листопада, 2021 р., 16:32
Сільськогосподарські кооперативи створюються та функціонують на основі Закону України від 21 липня 2020 року № 819 «Про сільськогосподарську кооперацію» (далі – Закон).
08 Листопада, 2021 р., 15:42
08 листопада  2021 року в приміщенні Волочиської ДПІ  відбулось  засідання робочої групи з питань сплати податків та наповнення міського бюджету Волочиської територіальної громади.
04 Листопада, 2021 р., 14:57
З січня наступного року держава надаватиме безробітним членам малозабезпечених сімей фінансову допомогу на започаткування власного бізнесу. Допомога надаватиметься в рамках нової бюджетної програми сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей (Рука допомоги).
04 Листопада, 2021 р., 14:51
02 листопада 2021 року, в рамках проведення в населених пунктах Волочиської ТГ профілактичних заходів щодо розв’язання проблем дитячої бездоглядності і безпритульності, виявлення дітей які опинились у складних життєвих обставинах, попередження насильства в сім’ї, інших негативних проявів, провідним спеціалістом служби у справах дітей Волочиської міської ради Комаровською Н.М. разом зі старостою села Курілівка Белак Р.В. та фахівцем із соціальної роботи  КУ «Центр надання соціальних послуг» Глушко К.І. проведено рейд-перевірку умов проживання дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.
29 Жовтня, 2021 р., 14:15
З метою реалізації права на забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей, осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей Урядом запроваджено низку державних програм щодо виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам.