Штабне тренування цивільного захисту населення.

Дата: 10.11.2021 11:01

Фото без описуВідповідно до  Плану основних заходів цивільного захисту місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Волочиської територіальної громади у 2021 році, затверджено рішенням виконавчого комітету від 10.02.2021 року № 35 та статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

10 листопада 2021 року було проведено штабне тренування із залученням сил та засобів місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при виникненні надзвичайних ситуацій, подій які характерні в осінньо-зимовий період 2021-2022 років і забезпечення його сталого проходження на території громади (сильного  снігопаду).

Під час штабного тренування відпрацьовано:

• взаємодія органу місцевого самоврядування з керівниками установ та організацій, щодо організації робіт з реагування на можливі надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах, порядку введення обмеження дорожнього руху у зв’язку із сильними заметами снігу;
  • порядок залучення снігоочисної техніки для розчистки доріг від снігу та техніки підвищеної прохідності для буксирування, витягування транспортних засобів із заметів;
  • порядок завчасного реагування на ділянках доріг, де можливо ускладнення руху, тягачів та снігоочисної техніки.