Проведено рейд-перевірку умов проживання дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Дата: 04.11.2021 14:51

02 листопада 2021 року, в рамках проведення в населених пунктах Волочиської ТГ профілактичних заходів щодо розв’язання проблем дитячої бездоглядності і безпритульності, виявлення дітей які опинились у складних життєвих обставинах, попередження насильства в сім’ї, інших негативних проявів, провідним спеціалістом служби у справах дітей Волочиської міської ради Комаровською Н.М. разом зі старостою села Курілівка Белак Р.В. та фахівцем із соціальної роботи  КУ «Центр надання соціальних послуг» Глушко К.І. проведено рейд-перевірку умов проживання дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

За результатами рейду  було складено акти обстеження умов проживання дітей, проведено бесіду щодо виконання батьківських обов’язків, батьки були попереджені про персональну відповідальність за життя та здоров'я дітей. Дітям надано адресну речову допомогу.