20 Грудня, 2021 р., 14:34
Головне управління ДПС у Хмельницькій області інформує, що з 01 січня 2022 року фізичні особи підприємці, які проводять розрахункові операції, зобов’язані використовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій.
20 Грудня, 2021 р., 10:56
Рішенням виконавчого комітету Волочиської міської ради від 15 грудня 2021 року № 681 погоджено Волочиському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Джерело» Інвестиційну програму для встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання КП ВКГ «Джерело» Волочиської міської ради на 2021-2022 рік. Інвестиційна програма розроблена з урахуванням вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб`єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020р. № 191.
17 Грудня, 2021 р., 13:55
Державна податкова служба розробила покрокову відеоінструкцію щодо Порядку ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців. Зазначений Порядок затверджений наказом Мінфіну від 03.09.2021 р. №496.
14 Грудня, 2021 р., 14:41
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
10 Грудня, 2021 р., 20:35
Відділом фінансів Волочиської міської ради, спільно з виконавчим комітетом, депутатським корпусом, а також розпорядниками коштів нижчих рівнів (відділ освіти, відділ культури, відділ соціального захисту, Волочиська багатопрофільна лікарня, КУ ЦПМСД, КУ Центр надання соціальних послуг та ін.), розроблено проєкт міського бюджету на 2022 фінансовий рік, який буде подано до розгляду на найближчому засіданні сесії міської ради. Представляємо вам для ознайомлення основні частини і розділи цього проєкту. У разі виникнення будь-яких питань, зауважень чи пропозицій ви маєте змогу звернутись на електронну адресу фінансового відділу: fin_m.rada@ukr.net, а також за телефоном 4-02-89
10 Грудня, 2021 р., 15:49
Громадяни України (які не є суб’єктами господарювання) інформацію про наявність або відсутність у них податкового боргу можуть отримати, скориставшись Електронним кабінетом ДПС України, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, та через офіційний вебпортал ДПС.
07 Грудня, 2021 р., 08:56
Одним із найважливіших питань сьогодення залишається  розв’язання проблеми легалізації трудових відносин з найманими працівниками, виплати  легальної заробітної плати та встановлення їм економічних, соціальних та трудових гарантій.