Погоджено інвестиційну програму для встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання

Дата: 20.12.2021 10:56

Рішенням виконавчого комітету Волочиської міської ради від 15 грудня 2021 року № 681 погоджено Волочиському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства «Джерело» Інвестиційну програму для встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання КП ВКГ «Джерело» Волочиської міської ради на 2021-2022 рік. Інвестиційна програма розроблена з урахуванням вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб`єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020р. № 191.

Згідно з фінансовим планом використання коштів для виконання інвестиційної програми на 2022 рік заплановано реалізацію заходів на загальну суму 472555,44 грн. у сфері водопостачання, а саме встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання в багатоквартирних будинках.

З інвестиційною програмою можна ознайомитися за посиланням https://www.djerelovol.info/