29 Березня, 2016 р., 15:54
ЗВЕРНЕННЯ
28 Березня, 2016 р., 19:43
25 березня 2016 року, відбулося пленарне засідання шостої сесії сьомого скликання Волочиської міської ради. На сесії розглядалися наступні питання: - Схеми планування Волочиської ОТГ. -  Про розмір ставок орендної плати за землю на території Волочиської ОТГ. -  Про встановлення пам’ятника (пам’ятного знаку) героям АТО. - Про затвердження правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти й порядку на території Волочиської ОТГ. - Про використання коштів, отриманих від плати за оренду комунального майна в 2016 році. Та інші.
28 Березня, 2016 р., 15:34
25 березня 2016 року, з нагоди відзначення 72-ї річниці визволення Волочиського району від фашистських загарбників, відбувся марш колони та покладання квітів до пам’ятника воїнам-визволителям у м. Волочиську.
25 Березня, 2016 р., 15:19
24 березня, жителі Волочиського району прийшли віддати шану загиблому воїну АТО молодшому сержанту Павенському Олексанру, який віддав своє життя 20 березня під Авдіївкою на сході країни відстоюючи незалежність та суверенітет України. Проводжали бійця в останню путь усім селом. Свої слова скорботи та вдячності рідним та близьким за неоціненний подвиг висловив перший заступник міського голови Олександр Васильченко, колишній класний керівник Олександра - В. Кобець та однокласник М. Лопушанький.  Похоронили героя у рідному селі Завалійки під гімн України та салют.
25 Березня, 2016 р., 15:10
24 березня 2016 року, міський голова К. Черниченко взяв участь в зібранні громади сіл Гарнишівка, Вигода та Іванівці. Мешканцями громади вищезазначених сіл було порушено багато першочергових питань які потребують вирішення, серед яких: освітлення вулиць, ремонт доріг, водопостачання, вивіз твердих побутових відходів та інші.
24 Березня, 2016 р., 08:16
23 березня відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин, де були розглянуті актуальні проблеми для нашої громади.
22 Березня, 2016 р., 17:01
В актовому залі Волочиської міської ради відбувся круглий стіл з представниками політичних партій, громадських організацій, членів виконкому, з питань корегування тарифів за централізоване водопостачання та водовідведення.
21 Березня, 2016 р., 16:32
21 березня 2016 року в актовому залі міської ради відбулося засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги громадянам Волочиської об’єднаної територіальної громади. У своєму вступному слові, голова комісії Володимир Новосад повідомив про надходження 46 заяв від жителів нашої громади, щодо надання матеріальної допомоги. В ході засідання члени розглянули заяви та підтримали запропоновані пропозиції по наданню матеріальної допомоги.