Відбувся круглий стіл

Дата: 22.03.2016 17:01

Фото без описуВ актовому залі Волочиської міської ради відбувся круглий стіл з представниками політичних партій, громадських організацій, членів виконкому, з питань корегування тарифів за централізоване водопостачання та водовідведення.

Як проінформував директор Волочиського комунального підприємства ВКГ «Джерело» Едуард Наумов, що за результатами фінансово-господарської діяльності у 2015 році підприємство отримало значну кількість збитків через невідповідність та невідшкодування до фактичних витрат в повному обсязі тарифів на водопостачання та водовідведення. Основними причинами збитковості підприємства є постійний ріст вартості енергоносіїв, податкового зобов’язання, мінімальної заробітної плати, матеріалів та обладнання.

Впровадженні заходи за 2015 рік по зменшенню витрат та економії енергетичних ресурсів не в змозі покрити фактичне фінансове навантаження на підприємство. У відповідності до постанови кабінету міністрів №869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-послуги», підприємство провело коригування економічно обгрунтованих по складових собівартості, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення та зменшення, а саме:

• Електрична енергія збільшилась – від 1,45грн. до 1,66грн. за 1 кВт/год;
  • Мінімальна заробітна плата – згідно ЗУ «Про держбюджет» на 2016 рік збільшилась до 1434,00 грн. (середня протягом 2016 року).

Скоригований тариф з ПДВ:

Для населення з лічильниками за м.куб з ПДВ;

• З водопостачання – 9,48грн. м.куб
  • З водовідведення – 6,28грн. м.куб

Для населення без лічильників за м.куб з ПДВ;

• З водопостачання – 9,08грн. м.куб
  • З водовідведення – 6,28грн. м.куб

Для бюджетних організацій за м.куб з ПДВ;

• З водопостачання – 9,08грн. м.куб
  • З водовідведення – 6,28грн. м.куб

Для інших споживачів за м.куб з ПДВ;

•  З водопостачання – 9,08грн. м.куб