28 Листопада, 2023 р., 13:45
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2023 № 754 “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань“ для забезпечення виплат допомоги до Дня Незалежності України особам, які належать до ветеранів війни, проходять службу та не є пенсіонерами, міністерства та відомства, військові формування, підприємства, установи, організації мали подати Пенсійному фонду України інформацію про таких осіб не пізніше ніж до 1 жовтня поточного року. Постановою від 24.11.2023 № 1238 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2023 р. № 754“ Уряд подовжив термін подання інформації про таких осіб Пенсійному фонду України до 10 грудня поточного року.
28 Листопада, 2023 р., 11:56
В умовах воєнного стану внутрішні переселенці можуть звернутися за первинною медичною допомогою до будь-якої лікарні, якщо вона здатна забезпечити необхідне лікування. Про це нагадують на платформі Дія.Безбар’єрність.
27 Листопада, 2023 р., 11:57
Постановою КМУ від 07.11.2023 № 1156 затверджено Порядок надання комплексної електронної публічної послуги «е-Підприємець». Послуга має забезпечити спрощення умов для започаткування та/або провадження підприємницької діяльності.
27 Листопада, 2023 р., 10:56
Уряд визначив, що для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів, одержувач житлової субсидії / пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства (постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“). Визначено три способи надання згоди на передачу та обробку персональних даних партнерам для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива в опалювальному сезоні 2023 –2024 років:
25 Листопада, 2023 р., 17:51
Сьогодні вшанували пам’ять мільйонів українських людей, яких сталінський режим винищував голодом лише за те, що вони просто любили свою рідну країну синього неба і жовтих пшеничних ланів.
24 Листопада, 2023 р., 09:56
Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв'язок між насильством стосовно жінок та правами людей.
23 Листопада, 2023 р., 15:02
Державна податкова служба України звертає увагу платників податків, які обрали спрощену систему оподаткування, що, починаючи із 01.01.2022, втратили чинність норми Податкового кодексу України, які дозволяли не застосовувати реєстратори розрахункових операцій або програмні реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО). З огляду на це платники податків (крім першої групи) при здійсненні розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО на загальних підставах.
23 Листопада, 2023 р., 08:47
21 листопада у Хмельницькому відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України від Хмельницької області. У заході взяв участь голова Волочиської міської ради Костянтин Черниченко.
23 Листопада, 2023 р., 08:40
Нещодавно у Хмельницькому за ініціативи та організації Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, Хмельницької обласної ради та обласної військової адміністрації, Міністерства соціальної політики України, за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («Говерла») відбулося засідання “круглого столу” на тему «Актуальні питання організації соціального захисту населення та надання послуг органами місцевого самоврядування». Модерацію заходу здійснював керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України В’ячеслав Негода.  У заході поряд з високопосадовцями та керівниками областей взяли участь голови територіальних громад, зокрема Волочиський міський голова Костянтин Черниченко.