Волкотруб Дмитро Вікторович

Фото без описуСолдат, навідник механізованого відділення Збройних Сил України

Народився Дмитро 27 травня 1987 року в селі Гарнишівка.

Навчався в Маначинській загальноосвітній школі. Згодом у Шепетівському медичному коледжі по спеціальності «Стоматологія». По закінченню навчання працював стоматологом у Волочиській центральній лікарні. Одночасно за сумісництвом працював провізором у Центральній аптеці.

Протягом 2009–2014 років навчався на заочному відділенні Харківського національного фармацевтичного університету.

Працював провізором у аптеці «Подорожник» в місті Підволочиську, в аптеці «D.S.» у Волочиську, а після того, як у Дмитра з’явилось власне житло в Хмельницькому – він перевівся працювати провізором в обласний центр.

На кожній своїй роботі, у кожному трудовому колективі Дмитро зарекомендував себе доброю, чуйною, працьовитою, людиною. Він завжди був сповненим енергії та ентузіазму. Всі любили і поважали Дмитра, як надійного друга з великим і добрим серцем, який завжди міг прийти всім на допомогу.

В квітні 2023 року Дмира призвали на захист України від російських загарбників. Він проходив підготовку та навчання у медчастині міста Рівного. Після підготовки був направлений на службу на Донецький напрямок.

Загинув Дмитро 19 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання на Східному напрямку країни, внаслідок удару ворожого дрона.

В Дмитра залишились батьки та брат.