ВОЛОЧИСЬКА МІСЬКА РАДА
офіційне інтернет-представництво

Ткачук Сергій Петрович

старший водій 36 окремого стрілецького батальйону Збройних сил України

Народився Ткачук Сергій Петрович 28 січня 1973 року в звичайній сільській родині в селі Яхнівці Волочиського району.

Закінчив Яхновецьку загальноосвітню школу. Трудився у рідному селі Яхнівці трактористом та комбайнером. Був надійною опорою для своїх батьків. Зустрів та одружився з Ларисою, створили сім’ю і разом виховували доньку. Освоював різні професії. Довелось працювати за кордоном..

Як справжній патріот з самого початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну добровольцем став на захист Батьківщини.

З березня 2022 року служив у 36 окремому стрілецькому батальйоні Збройних Сил України. Захищав державу на різних частинах фронту. Брав участь у запеклих боях під Пісками Донецької області. Після чого захищав кордони нашої країни на Харківщині. Тридцятого грудня 2022 року Сергій потрапив до шпиталю через хворобу.

3 січня 2023 року помер в наслідок хвороби.