Тимець Микола Олександрович

старшина Збройних Сил України Фото без опису

Народився Микола Олександрович 6 жовтня 1969 року в селі Ріпна Волочиського району. Закінчив місцеву Ріпнянську восьмирічну школу, а згодом Соломнянську середню школу. Продовжив начання у Волочиському ПТУ Nº5, де здобув робітничу професію. Друзі характеризували його, як доброзичливу, турботливу людину і відзначали його почуття гумору.

3 1987 по 1991 рік проходив строкову військову службу в лавах колишньої радянської армії старшиною на Балтійському флоті.

Після служби в армії працював у місцевому Ріпнянському сільськогосподарському підприємстві, згодом в «Аграрній компанії 2004».

Наступного дня після повномасштабного вторгненням росії в Україну, 25-го лютого,Микола Олександрович одним з перших відправився до лав Хмельницької територіальної оборони.Згодом підписав контракт із Збройними Силами України та служив старшиноюу в/ч А-7179 у місті Хмельницькому. Воював під Харковом.

Загинув 10 травня 2022 року на Донецькому напрямку.