СКОБОГАТИЙ ВАДИМ ЛЕОНІДОВИЧ

Фото без описувійськовослужбовець 80-тої окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України

Народився Вадим 21 жовтня 1979 року в місті Волочиськ Хмельницької області. В сім’ї було двоє дітей, Вадим був молодшим.

З 1986 року по 1997 рік Вадим навчався у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5.

Після закінчення школи продовжив своє навчання у Хмельницькому національному університеті, звідки і був призваний на строкову службу. Служба проходила у президентському полку міста Київа. По закінченню строкової служби працював у пожежно-рятувальній частині селища Війтівці.

У 2010 році одружився, народилася донька, але згодом сім’я розлучилася. У 2014 році, одразу після початку російської агресії, пішов добровольцем на захист нашої держави. Незважаючи на проблеми та стан здоров’я він пройшов більшість гарячих точок.

В перший день повномасштабного вторгнення, 24 лютого 2022 року, Вадим повернувся до своїх побратимів з 80-ї Окремої десантно штурмової бригади. Разом зі своєю бригадою пройшов шлях від Миколаєва до Краматорська та Сіверська. Але в липні 2022 року, потрапивши на короткочасне лікування, після проходження обстеження, лікарі не дозволили Вадиму повернутись на фронт. За станом здоров’я він був змушений залишитись вдома. Але вже перебуваючи вдома Вадим продовжив допомагати збройним силам. Разом з волонтерами доставляли допомогу на передову, також неодноразово брав участь в патріотично-виховних заходах у школах для дітей нашої громади, був активним членом спілки ветеранів АТО.

Вадима знали і поважали, як героя, який боровся за Україну, її незалежність та територіальну цілісність, за всіх нас.

Помер Вадим Леонідович від ускладнень хвороби 31 серпня 2023 року.