Шавалюк Микола Анатолійович

Фото без описусолдат Збройних сил України

Шавалюк Микола Анатолійович народився 26 травня 1993 року у місті Волочиську. В сім`ї батьки виховували двох дітей.

У 1999 році розпочав навчання у Волочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1.

Після закінчення школи у 2008 році вступив до Волочиського професійно-технічного училища, де здобув професію муляр-зварювальник. По закінченню училища працював у Волочиській філії ПАТ «Хмельницькгаз».

В 2016 році був призваний на строкову службу до лав Збройних сил України.

Після закінчення служби працював на Волочиському машинобудівному заводі АТ «Мотор Січ». Згодом працював на будівництві у Польщі та Чехії.

Після повернення додому знову пішов працювати слюсарем на Волочиський машинобудівний завод АТ «Мотор Січ».

12 січня 2023 року був мобілізований на захист Батьківщини від московських загарбників та направлений для проходження військової служби. Після проходження військової підготовки тримав оборону села Роботино Запорізької області.

Згодом перебував у резерві в місті Пирятин Полтавської області, звідки був направлений на оборону села Вербове Запорізької області.

Загинув 27 жовтня 2023 року на Запорізькому напрямку.