Сьогодні громада попрощалась з СОСНІЦЬКИМ Сергієм Романовичем

Дата: 28.05.2024 16:54

Фото без описуСьогодні громада попрощалась з СОСНІЦЬКИМ Сергієм Романовичем - солдатом Збройних Сил України.
Сергій народився 2 березня 1983 року в місті Волочиськ.

Навчався у Волочиській загальноосвітній школі №1. Після закінчення школи, Сергій продовжив навчання у Волочиському ПТУ, де здобув професію столяра.

З часом Сергій переїхав жити у м.Дніпро, де одружився, а через рік народився син Анатолій. Проживши в Дніпрі 9 років, повернувся у рідний Волочиськ.

Працював на ТОВ «Агробізнес» та ТОВ «Волочиськ-агро» трактористом.

Клята війна змусила Сергія змінити цивільну професію на військову…
27 вересня 2023 року Сергій Романович був призваний до лав Збройних сил України. Воював на Донецькому напрямку, боронив Бахмут та Харків.

Залишаючись вірним військовій присязі, проявляючи стійкість і мужність, 21 травня 2024 року, життя військовослужбовця обірвалося під час виконання бойового завдання.

Це важка втрата для нашої громади.

🕯Світла пам'ять про Сергія назавжди збережеться в наших серцях!