Повертається додому на щиті... Загинув наш земляк, житель міста Волочиська, КОМАР Владислав Анатолійович

Дата: 17.02.2024 19:57

Фото без описуШановна громадо, знову трагічна звістка з фронту - ще один Герой-захисник рідної землі повертається додому на щиті.

Сьогодні стало відомо, що у російсько – українській війні загинув наш земляк, житель міста Волочиська, КОМАР Владислав Анатолійович, 2000 року народження.

Владислав був старшим стрільцем - оператором гірсько-штурмового взводу однієї з військових частин. Загинув 14 лютого 2024 року під час артилерійського обстрілу на Запорізькому напрямку.

Відданий військовій присязі на вірність українському народу він мужньо виконував свій військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого воїна – захисника.
Низько схиляємо голови у скорботі перед вічною і світлою пам’яттю Героя України.

Він наближав нашу Перемогу.
Вічна пам’ять Воїну – Герою…

Про дату та час прощання з Владиславом Комаром та чин похорону буде повідомлено додатково.