14 березня - День Українського добровольця

Дата: 14.03.2023 09:21

Сьогодні наша країна відмічає День Українського добровольця. Ця дата не була обрана випадково. Саме 14 березня 2014 року з Майдану на тренувальну базу в Нових Петрівцях відправилися перші добровольці, де почали підготовку до участі в боротьбі за нашу землю.

Це був важкий час для нашої країни, коли наша незалежність та територіальна цілісність стали під загрозою. Тому саме тоді, коли нам найбільше потрібна була підтримка, ви, дорогі добровольці, стали на передову лінію, ризикуючи своїм життям, щоб захистити Україну.

Ваша мужність, самовідданість та жертовність дали нам всім надію на те, що ми можемо перемогти у цій війні. Ваші вчинки - приклад для наступних поколінь українців, який завжди буде вшановуватися.

Від імені Волочиської громади, я хочу висловити вам глибоку вдячність. Ми завжди будемо підтримувати вас та пам'ятати вашу вагому роль у захисті нашої Батьківщини.

З повагою, міський голова Костянтин Черниченко.